7. Taç Çakra

7. Taç çakra nedir? Taç çakra nerede? Taç çakra taşları, taç çakrası renkleri ve tepe çakrası konularında bilgi kaynağıdır.

6. Alın Çakrası ve Üçüncü Göz

6. Alın çakrası nedir? Alın çakrası nerede? Alın çakrası taşları, üçüncü göz çakrası renkleri ve 3.göz açma konularında bilgi kaynağıdır.

5. Boğaz Çakrası

5. Boğaz çakrası nedir? Boğaz çakrası nerede? Boğaz çakrası taşları, boğaz çakrası rengi ve boğaz çakrası açma konularında bilgi kaynağıdır.

4. Kalp Çakrası

4.Kalp çakrası nedir? Kalp çakrası nerede? Kalp çakrası taşları, kalp çakrası rengi ve kalp çakrası açma konularında bilgi kaynağıdır.

3. Solar Pleksus Çakrası

3.Çakra, Solar pleksus çakrası, güneş sinirağı çakrası nedir? Solar pleksus nerede, solar plexus rengi gibi mide çakrası hakkında bilgi kaynağıdır.

2. Sakral Çakra

2.Çakra, Sakral çakra nedir? Sakral çakra özellikleri, dalak çakrası, sakral çakra rengi ve sakral çakra taşı gibi konularda bilgi kaynağıdır.

1. Kök Çakra

1.Çakra, kök çakra nedir? Kök çakra özellikleri ve kök çakra rengi gibi kuyruk sokumu çakrası hakkında bilgi kaynağıdır.

Çakra Nedir?

Çakra nedir? Çakra açmak nedir? Çakra renkleri nelerdir? Çakralar ile ilgili tüm cevapları bulabileceğiz bilgi kaynağıdır.

Okunmalı

error: İzinsiz metin kopyalamak ve alıntı yapmak yasaktır. Tüm hakları saklıdır © Dogaltaslar.Net