Hakkımızda

2013 yılında Selin ÖZTUNCAY tarafından kurulmuş Tekirdağ merkezli bir firmadır. Firma sahibi; 1987 doğumlu, evli, bir çocuk sahibi ve doğal taş uzmanıdır. Reiki ve meditasyon uygulayıcısı olarak yurt içinde birçok etkinlik ve seminerlere katılmaktadır.

Taşları kişiye özel seçip, pozitif enerji ile tasarlayarak, değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. Güvenli alış veriş sistemini sosyal medya ile buluşturarak, E-Ticaret sistemine taşıyan firmamız; el emeği ile kişiye, burca ve rahatsızlığa göre özel taş önerileriyle müşterilerine takı ve obje seçenekleri sunmaktadır. Gerekli durumlarda meditasyon ve bilinçaltı olumlamalarında ücretsiz destek vermektedir.

Kullanılan taşların hepsi 1.kalite olup, alındığı tarihten itibaren garanti belgelidir. Boyalı ve yapay taşlar kullanılmamaktadır. Satış sonrasında sınırsız danışmanlık ve tadilat hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti veren Türkiye’de tek firmadır. Amacın sadece satış olmadığına inanarak çıktığı bu yolda, Güven – Sevgi – Pozitif Enerji kapsamında, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir.

Çok yakında hizmete açılan doğal taşları kapsamlı bir şekilde ele alan www.dogaltaslar.net ve online satış sitesi olan www.tassepeti.com olarak, elit müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

Saygı ve sevgilerimizle,

Tassepeti.com Ekibi.

İletişim Formu